.

.

Brinley Co. женски луцитни ленти покриени со клин

Brinley Co. женски луцитни ленти покриени со клин

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Дали гледате што гледаме? Тоа е ох-толку суптилно шик луцитни детали на нашата двојна лента Абдиел пета. Овој клин од Бринли Ко е подготвен за следната ноќна девојка надвор со нашата потпис веганска кожа и подножјето. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и