.

.

Апстрактна wallидна уметност за печатење бело 16x24

Апстрактна wallидна уметност за печатење бело 16x24

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Лината, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, овој ликовен уметнички принт е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Одржлива и пријателска за шумите . пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои.

За производот

Купувачите избираат и