.

.

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Материјал : Полиестер и Ева. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 5 ”H x 7.38” W. Големина : една големина најмногу се вклопува. Карактеристики : треперлива црвена боја; Еластична лента се вклопува околу главата; Една големина одговара на повеќето возрасни. Маска за црвени очи на Ноќта на вештерките за возрасни од пат да слави.

За производот

Купувачите избираат и