.

.

Stuple Industries розови девојки балон букви смели стилски типографија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Лиш Креативно

Stuple Industries розови девојки балон букви смели стилски типографија графичка уметничка галерија завиткана

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : розови; Виолетова; Девојки девојки девојки. Дизајн од Лиш Криејтив.

За производот

Купувачите избираат и