.

.

Garanimals Baby Boys Jersey Joggers, големини 0M-24M

Garanimals Baby Boys Jersey Joggers, големини 0M-24M

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Овие џогери на Гаранимали за бебе момче се совршен додаток на неговата гардероба за секојдневен стил од време на игра до време на дремка. Лесно е да се носи со еластична половината и удобниот дизајн, овие џогери за бебе, исто така, прават одличен подарок за него и за родителите! Спарете ги овие панталони со џогер со врвовите и маичките на бебето момче и тој е поставен! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштена, џогер нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на плетенка со Jerseyерси. Панталони со џогерски момчиња од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и