.

.

Маица со момчиња Cheetah Boys, сет на атлетски облеки на тенк и шорцеви, 3-парчиња, големини 4-18

Маица со момчиња Cheetah Boys, сет на атлетски облеки на тенк и шорцеви, 3-парчиња, големини 4-18

оценки:

DEN 207.20
Од стока
Достапно.

Вашиот мал спортист е подготвен за теретана, игралиште, терен или терен со оваа мешавина и натпревар поставен од гепард. Резултат! Вклучува маица, врвот на резервоарот и шорцеви. Маица : екипаж; кратки ракави; Камуфлажен принт. Тенк Топ : екипаж; тело на мрежа; без ракави. Шорцеви : стил на влечење; Еластична половината. Означете бесплатно за удобност. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 3-парчиња атлетски момчиња сет од гепард.

За производот

Купувачите избираат и