.

.

Време на одмор пријатно зимски кучиња за кучиња, сива, мала, 19 l 15 w 6.25 ч

Време на одмор пријатно зимски кучиња за кучиња, сива, мала, 19 l 15 w 6.25 ч

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Дајте му на вашиот крзнен пријател удобно место да спиете со ова празнично време за домашно милениче. Изработено е од издржлив полиестерски материјал со зголемени страни и полнење на мемориска пена со висока густина. Поставете го креветот за миленичиња во спалната соба, дневната соба, ходникот или на кое било друго место што сакате да остане вашиот крзнен пријател. Идеално е за мали и средни животни да ги релаксираат зглобовите, коските и мускулите. Доаѓа во сива боја со тема за одмор што убаво се меша со остатокот од вашиот сезонски декор. Овој пријатна кревет за миленичиња е 19 "l x 15 " w x 6.25 "h и е доволно разноврсен за да се користи за секоја сезона. Пријатна зимска кукалка за кучиња и мачки, мали, 19", сива : му дава на вашиот крзнен пријател а место за спиење. Направено од издржлив полиестерски материјал. Засилени странични странични страни со пополнување на мемориска пена. Поставете го пријатниот кревет за миленичиња каде и да сакате вашето домашно милениче да остане. Идеално за мали и средни миленичиња. Мешавини во сезонски декор. Мерки за миленичиња со миленичиња во КУДДЕР 19 "L x 15" W x 6.25 "H.

За производот

Купувачите избираат и