.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер - надворешен/внатрешен; 100% полиестер- манжетна со крзно од крзно; 100% полиуретански материјал за полнење пена. Везена примена на ткаенини. Мерки приближно. 16 '' x 6 ''. Манжетна со крзно крзно. Подготвени да висат. Везена графика. Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Фоко.

За производот

Купувачите избираат и