.

.

Колекција на ournoureенски жени Кенова Тру удобност пена широка ширина околу пети блок пета Челзи чизми

Колекција на ournoureенски жени Кенова Тру удобност пена широка ширина околу пети блок пета Челзи чизми

оценки:

DEN 1199.84
Од стока
Достапно.

Колекцијата Kenova in By Journee е враќање од 90 -тите години што брзо ќе стане глава во вашиот плакар. Панелите со близнаци за истегнување се вградени во оваа веганска кожа чили -бути за флексибилно вклопување. Овој гроздобер стил е усовршен со табулатори за влечење и lug ѓон. Ох-толку-мека 4 мм удобна пена ™ honsole и широко ширина на нозете ги прават да се вклопат како сон. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

За производот

Купувачите избираат и