.

.

1. КТ круг создаден бел прстен од опал во сребро од сребро

1. КТ круг создаден бел прстен од опал во сребро од сребро

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Облечете го вашиот изглед со овој сребро сребро 1,25 CT вкупна тежина на опал коктел прстен. Овој создаден прстен на Опал е исправен за специјални прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот бел опал е starвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е тркалезна форма создадена опал. Овој женски сребрен коктел прстен е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 1,25 КТ круг Создаден бел опален прстен во сребро од 1,25ct вкупна тежина опал. Тркалезна форма создадена Опал. Коктел прстен во 925 Стерлинг сребро. Бела боја Опал. Октомвриски роден камен. Опал е 7 x 7мм со поставка од 4-погрозени. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

За производот

Купувачите избираат и