.

.

Чудо девојки девојки руно се повлекуваат панталони од пламен, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки руно се повлекуваат панталони од пламен, големини 4- & плус

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја нејзината обична колекција за слоеви со овие покачени панталони за одблесоци од чудо од Wonder Nation. Со нивната мека мешана ткаенина и трендовски бои, овие панталони за влечење се суштински додаток на нејзината гардероба со ладно време. Ултра удобна за која било од нејзините дневни активности, тие без напор се мешаат со нејзините омилени маици и дуксери. Или, спарете ги со спојувањето на чудо на нација на чудо на нација за симпатичен, координиран изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; Флејска нога. Девојките руно се повлекуваат од панталони од чудо нација.

За производот

Купувачите избираат и