.

.

Павилјон 23 Комплетен HD-во-еден компјутер, AMD A-серија A6-5200, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Виндоус 8.1, 23-G110

Павилјон 23 Комплетен HD-во-еден компјутер, AMD A-серија A6-5200, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател,

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Забава и продуктивност.Сешто-во-едно. Ослободете го просторот за биро со овој елегантен, тенок дизајн. Без разлика дали е за забава или секојдневно пресметување, HP Pavilion се-во-едно го зема вашето целокупно искуство погоре и пошироко со моќен процесор, богата графика и целосен HD дисплеј. HP Pavilion 23 "Компјутер на целосен HD-во-еден, AMD A-серија A6-5200, 4 GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows 8.1, 23-G110 се-во-еден компјутер нуди максимална продуктивност со дополнителна сигурност. AMD A-серија 2 GHz АПУ испорачува прекрасни перформанси и најдобро во класа интернет игри со лесна патека за надградба за вашата работна површина. Виндоус 8.1 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи рутински апликации. Екранот 23 "1920 x 1080 ви овозможува да работите Вашиот компјутер со едноставност. 500 GB HDD ви обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а. AMD Radeon HD 8400 споделена графичка картичка за без заостанување и мазни перформанси. 4 GB меморија за мазно мултитаскинг. Нуди сигурен, удобен начин на комуникација и поврзаност. Безбедносна одлика за подобро потпирање и употребливост.

За производот

Купувачите избираат и