.

.

Време и време женски нараквици на допир

Време и време женски нараквици на допир

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Одржувањето пријатно и топло со времето и залутените плетени нараквици на Тру. Дизајнирани со вез на прстите, овие нараквици за технологија го прават користењето на вашиот паметен телефон привремено. Исклучиво на. Материјал : 41% полиестер/33% реприват полиестер/22% акрилик/1% спандекс/3% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете. Карактеристики : Техника-пријателски; Замаран плете. Womenенски залутани ракавици на допир од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и