.

.

Време и време женска вратоврска боја модна маичка

Време и време женска вратоврска боја модна маичка

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Чувствувајте се пријатно оваа сезона во времето и да се потруди женската маичка. Трендовски врзана боја и супер мека француска тери за стилски и опуштено вклопување. Носете со совпаѓање џогери или измешајте го со омиленото дно за изглед што го слави вашето уникатно јас! Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Сеопфатен печатење во боја на вратоврска. Од времето и Tru.

За производот

Купувачите избираат и