.

.

Сензор за позиција на коленесто вратило од 5S мотор

Сензор за позиција на коленесто вратило од 5S мотор

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Сензорот за позиција на коленестото вратило на моторот WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за позиција на коленестото вратило на моторот за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за позиција на коленестото вратило WVE е достапен за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S12943 Сензор за позиција на коленестото вратило на моторот.

За производот

Купувачите избираат и