.

.

Ранџер инксенцијални мемориски рамки

Ранџер инксенцијални мемориски рамки

оценки:

DEN 462.08
Од стока
Достапно.

Создадете моментални украси, украси за белешки и накит со овие рамки за меморија за инк -инксенцијал. Мемориски рамки на ренџер инксенцијал : дизајнирани за лесно да се вклопат колаж, фотографии, печат на креации, притиснати цвеќиња и повеќе помеѓу 2 парчиња стакло за меморија за стакло. Едноставно отворете ја рамката, вметнете ги вашите уметнички дела, а потоа затворете и заклучете го на место со запалување на јазичето со хартија. Имате изглед на залепен накит без работа. Овој пакет содржи три рамки со големина : 1 "x 1" црна патина.

За производот

Купувачите избираат и