.

.

S. shure farm farm alsивотните што ги опфаќаат активностите за активност

S. shure farm farm alsивотните што ги опфаќаат активностите за активност

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Помогнете му на вашето малечко да развие и подобри координација на рачно око со Т.С. Shure фарма животни дрвени картички за лакирање! Откријте ги секое од осумте животни на фарма додека ги ткаете лентите низ дупките. Сетот вклучува осум илустрирани дрвени картички за лакирање и пет шарени ленти. Вклучува дрвена кутија за лесно складирање и играње во движење. Т.С. Shure Farm Animals Lacing Cards Active Set : Помогнете му на вашето малечко да развие и подобри координација на рачно око. Откријте ги секое од вашите 8 животни на фарма додека ги ткаете лентите низ дупките. Сетот вклучува 8 илустрирани дрвени картички за лакирање и 5 шарени ленти. Вклучува дрвена кутија за лесно складирање и играње во движење. Погоден за возраст од 3 години и нагоре. Предупредување - опасност од гушење; Мали делови. Не за деца под 3 години.

За производот

Купувачите избираат и