.

.

Terra & Sky Women's Plus Smooked Bluze

Terra & Sky Women's Plus Smooked Bluze

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Затегнете се со блузата на Тера и Скај. Лесен додаток на која било облека, оваа опуштена врвна фустани нагоре или надолу, што го прави совршен за работа или викенд. Detailsивопитните детали за печатење и измамени додаваат свежа привлечност на оваа прекрасна блуза. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Смешен екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот со измамени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Замачкана блуза за жени со плус големина од Terra & Sky.

За производот

Купувачите избираат и