.

.

Голема ладна женска плус големина поли -ветерница анорак

Голема ладна женска плус големина поли -ветерница анорак

оценки:

DEN 287.68
Од стока
Достапно.

Стилски и подготвен да го преземе денот. Јакната на Биг Чил го одржува ветрот на заливот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Приближно. Должина : 35 ". Јака за затворање на затворање на прицврстување; прицврстена аспиратор со влечење. Затворање на патент. Полиестер. Машински перење. Увезен. Анорак ветерница за жени со плус големина од Big Chill.

За производот

Купувачите избираат и