.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ПАРТ Град соседство Океан поглед на градот Градска илустрација графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 30х24

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ПАРТ Град соседство Океан поглед на градот Градска илустрација графичка уметност сива врамена

оценки:

DEN 911.84
Од стока
Достапно.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : соседство; Зграда; Урбан; Надвор; Природа; Архитектура; Ридови. Дизајн од Карла Дели.

За производот

Купувачите избираат и