.

.

Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со сино море тркало, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со сино море тркало, сет од 4

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Донесете го морскиот брег на вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " салфетки со сини морски тркала од нашата колекција на наутички ноќи. Поставете ја масата со овие салфетки за да го оживеете вашиот простор за јадење со крајбрежна вибрација! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ Геометриски салфетка за печатење на морските тркала : Едноставно, но сепак елегантни 19 -тина салфетки, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

За производот

Купувачите избираат и