.

.

Студио прилагодлива PU кожа вртливата канцеларија стол со одвојлив потпирач за грб, црна

Студио прилагодлива PU кожа вртливата канцеларија стол со одвојлив потпирач за грб, црна

оценки:

DEN 895.84
Од стока
Достапно.

360 ° тркалачки тркала тркала го штитат подот од гребење. Ергономски дизајн со густо седиште, удобно и стилски.MF Studio прилагодлива PU кожа вртливата канцеларија стол со одвојлив потпирач за грб, црна модерна и едноставна : Нашиот стол за изготвување е дизајниран со модерен одвојлив потпирач за враќање за оптимална поддршка во кој има добро залепен вештачки кожен седиште за прилагодување на висината. Функцијата за вртење од 360 степени овозможува широк спектар на мобилност. 1 година гаранција : бесплатна размена или замена за проблеми со инсталацијата, делови за оштетување и делови што недостасуваат, ветуваме 1-годишен дел од гаранцијата.

За производот

Купувачите избираат и