.

.

Контрола на табелата за контролна табела Омега серија, разгорена рачка, Количина 1

Контрола на табелата за контролна табела Омега серија, разгорена рачка, Количина 1

оценки:

DEN 367.52
Од стока
Достапно.

Новата линија на тениски рекети на омега на oolула е насочена кон играчи на ниво на рекреација кои бараат да ја однесат својата игра на следното ниво. Сунѓерот на контролниот пинг -понг рекети обезбедува повеќе вртење со помали брзини. Сечилото е комбинација од 5 подножје на Basswood и Tungwood Комбинацијата на овие два вида дрво е совршена за играчи кои сакаат да го диктираат темпото на играта. Запалената рачка нуди удобен зафат што овозможува подобра контрола. Јула е лидер во табелата тенис од 1953 година и е официјален спонзор на табелата на тенис на табели во САД. ЈУЛОЛА - Олимписки бренд за тенис на табели има доверба во 60+ години : лансиран во 1950 -тите години, oolула е горд спонзор на најголемите турнири во светот, вклучувајќи ги Олимпијадата, Светското првенство и УС Опен. Опрема дизајнирана за сите нивоа. Искусете го квалитетот : Reket Control Juola Omega Control Ping Pong ги има сите елементи на професионална гума и лопатка за тенис на маса за да ви помогне да ја засилите вашата игра! Одлична лопатка за тенис за деца и возрасни. Совршено за контролирани снимки : лопатката за контрола на пинг -пинг -пинг со адаптер 32 гума од тенис и сунѓер од 1,8 мм, кој обезбедува стабилна контрола со побавна брзина, што го прави идеален за сечење или играње притисок и блок . Супериорен квалитет и издржливост 5 PLY Вистинско дрво : Basswood и Tungwood се комбинираат заедно во оваа табела тениска лопатка за да создадат совршено комбо за зголемена контрола и вртење. Одлично за просторијата за семејни игри . Оценки за перформанси (Скала 0-100) - Брзина : 75, Спин : 75, Контрола : 97. Вклучува адаптер Joola 32 ТАБЕЛЕН ТИННИС ГУБИ од двете страни. Не доаѓа со топки за пинг -понг. Одличен подарок за некој што веќе поседува затворен или отворен понг -маса на ulула Пинг Понг. Дебелина на сечилото од 5,7мм. Вклучени се редови на лопатки : 1.

За производот

Купувачите избираат и