.

.

Лесно-пишано момче Француски Тери Зип-ап Худи, големини 12м-5Т

Лесно-пишано момче Француски Тери Зип-ап Худи, големини 12м-5Т

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Авантурите на отворено никогаш не изгледаа толку пријатно во ова бебе и мали деца Француски Териклот, Зип-Уп-Уп, модна худи од Easy-Peasy. Оваа качулка од памучна мешавина е машина што може да се мие и е супер мека за дополнителна удобност и лесна грижа. Модната худи со долги ракави има поштенски преден дел за лесно облекување и два удобни џебови со привремено затворање за да ги задржи своите богатства. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два предни џебови со затворање на копчето Snap. Карактеристики : Супер мека француска ткаенина Териклот. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Момци со лесни бебиња и мали деца Француски Тери Зип-Уп-ап худи.

За производот

Купувачите избираат и