.

.

Комо Blu Краток ракав Полиестер, Сет на пижами со лесна нега на Спанде и Рејон

Комо Blu Краток ракав Полиестер, Сет на пижами со лесна нега на Спанде и Рејон

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Без разлика дали денот е завршен или само што започнувате, бидете удобни и пријатни во сетот за бебиња на Комо Блу, Француски Тери салон. Изработена во мека, удобна ткаенина Овој сет со две парчиња салон има кратки панталони за кратки ракави и влечење, и со влечење за да се прилагоди за совршено вклопување. Овој тренд десно бебе Француски Тери салон се постави со кратки ракави за влечење на вратот на вратот; кратки ракави; Врза за влечење на полите. Панталони : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Women'sенски плус француски териски салон поставен од Комо Блу.

За производот

Купувачите избираат и