.

.

Се прашуваат салон за момчиња на нација, големини 4- & хаски

Се прашуваат салон за момчиња на нација, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Додадете уште еден главен дел во неговата летна гардероба со дневни шорцеви на Wonder Nation. Пар на дното како кул колку и да е, овие шорцеви имаат лесен половината за влечење и два џебови од поштенски патеки на страна за да ги држат сите свои најважни работи. Врзете ги со својата омилена маица за Wonder Nation и тој ја има својата нова облека во еден момент. Исклучиво на. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Трим со ребра. Салон шорцеви за момчиња од чудо нација.

За производот

Купувачите избираат и