.

.

Без граници јуниори руно џогери

Без граници јуниори руно џогери

оценки:

DEN 319.68
Од стока
Достапно.

Пристигна пријатна удобност! Овие симпатични џогери од руно од без граници се совршени за дневни достојни денови и ладни ноќи. Изработена во удобна, мека ткаенина од руно, овие лесни панталони со џогер се пар со маички и дуксери за опуштен изглед што е победа за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : jogger стил. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; тело на руно. Џогери од руно од јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и