.

.

Сет за пижами со момчиња од Minecraft, 2-парчиња, големини 4-16

Сет за пижами со момчиња од Minecraft, 2-парчиња, големини 4-16

оценки:

DEN 403.20
Од стока
Достапно.

Оваа лента за пижама поставена од Minecraft е одлична за додавање на удобност и стил на неговиот избор на дневна облека. Изработен во мек полиестер со целосен принт, лесен стајлинг за влечење и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Се одликува со неговите омилени ликови Creeper, скелет и многу повеќе! Совршен за спарување и носење со неговите забавни, нејасни влечки од куќа. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижами со долг ракав, 1 пар панталони за пижами. Врвни карактеристики : тркалезно деколте, дизајн без ознаки за дополнителна удобност, сеопфатно печатење, стилизирање на пуловер. Карактеристики на пантолоните : Еластична лента за половината, стилизирање на влечење. Авторски права : © Мојанг, сите права се задржани. Шарена пижама поставена за момчиња од Minecraft.

За производот

Купувачите избираат и