.

.

Персонализирана романса на планетата и antiqueубов со антички дрвени wallидови

Персонализирана романса на планетата и antiqueубов со антички дрвени wallидови

оценки:

DEN 191.84
Од стока
Достапно.

Нашата прекрасна персонализиран знак црно дрво плакета изгледа прекрасно што виси на wallидот или се потпира на theидот на која било површина. Плакетата врежана црна бесконечност е прилагодена со додавање на почетно и име на ласерско врежано дрво од бреза. Ве молиме, бидете свесни како и со сите предмети од дрво, може да бидат очигледни мали разлики во бојата, текстурата и житото. Овие варијации се неизбежни кај природните материјали. Персонализирана плакета за бело дрво - бесконечен знак антички 1/8 "дебела. Врежана со вашите информации. Совршен за подароци за венчавки, подароци за годишнина. Може да се појават мали варијации. Балтичко дрво.

За производот

Купувачите избираат и