.

.

Apptivity Hot Reales Race и игра за вашиот iPad Bone Shaker

Apptivity Hot Reales Race и игра за вашиот iPad Bone Shaker

оценки:

DEN 719.84
Од стока
Достапно.

Apptivity Hot Reales се трка и играјте за вашиот i Pad Bone Shaker Hot Wheels App-Tiving Bone Shaker 3 различни игри со повеќе нивоа на бесплатната апликација за i Pad. Прекрасно лебдат!. Луди скокови!. Пребарување и уништување!. Чекор 1 - Преземете ја бесплатната апликација за i Pad. Чекор 2 - Поставете автомобил со топли тркала на екранот. Чекор 3 - Играјте со вашата играчка во дигитален свет!. Соберете ги сите четири топли тркала со апликација.

За производот

Купувачите избираат и