.

.

Ексклузивно на момчињата на нација 4- реверзибилна јакна за бомбардери

Ексклузивно на момчињата на нација 4- реверзибилна јакна за бомбардери

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Оваа реверзибилна јакна со качулка нуди топлина, разноврсност и стил. Со два начина на носење на оваа јакна, одговара на секаква активност е планирана за денот. Оваа јакна се одликува со : . 1. Обложена ткаена ткаенина за отпорност на вода и се менува на топло руно. 2. Манжетни за ребра и долни полите за да се задржат во топлина. 3. Има две џебови. 4. и има повлекувач со тешки патенти за леснотија во и надвор од јакна. Затворете ги сите патенти, кука и лента за јамка пред да се измие. Машинско миење ладно. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо.

За производот

Купувачите избираат и