.

.

Детелина за снимање преработени тонер кертриџ за в

Детелина за снимање преработени тонер кертриџ за в

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Laserjet 8100, 8100 N, 8100 DN, 8100 MFP, 8150, 8150 N, 8150 DN, 8150 HN, 8150mfp, Mopier 320 (82x) - кертриџ тонер. Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број C4182 X. Оваа ставка е замена за брендирана слика за детелина за C4182 X што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и таа се испорачува брзо и точно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Бојата на овој производ е црна. Приносот на страницата на овој кертриџ за тонер за C4182 X (82x) е 20.000 страници. Добијте ја оваа касета за тонер за C4182 X (82 X) Уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Ласер. Црна. Принос на страница : 20.000 страници.

За производот

Купувачите избираат и