.

.

Лесно суво од лесна улична гушкачка водоотпорна чизми

Лесно суво од лесна улична гушкачка водоотпорна чизми

оценки:

DEN 767.84
Од стока
Достапно.

Cuddle Easy Shy By Easy Street Boot е пријатно однатре и времето подготвено однадвор. Изградена на супер лесна и флексибилна надворешна плоча дизајнирана да се зафати и да се движи со вас. Мека ватирана најлонска вратило со украсен дизајн на шиење исечено со faux purpline. Лесната сува технологија има внатрешна обвивка за вода што е докажана во вода и засилен патент за да ве остави суви. Целосно поставено во faux крзно за топлина и удобност. Лесен систем за удобност на движењето за поддршка и удобност, поставена за целата ден авантура. Ватиран багажник со факс на крзно и обвивка. Лесна и флексибилна пумпа. Лесно движење Ултралејтната лесна манжетна со потпетица до пети на пети покриено со топло крзно крзно. Заокружена форма на пети. Ниска пета од клин.

За производот

Купувачите избираат и