.

.

Swift Green Filters SGF-LB Filter Filter Filter за LG 5231JA2006B, LT 600P, 5231JA2006A, EFF-6004A, 46-- пакет

Swift Green Filters SGF-LB Filter Filter Filter за LG 5231JA2006B, LT 600P, 5231JA2006A, EFF-6004A, 46-- пакет

оценки:

DEN 1112.64
Од стока
Достапно.

LG LT600 P, 5231 JA2006 A и 46-9990 Најкомпатибилни најдобри во ладилникот за ладилник за ладилник и технологија за замена на вода со меѓународно овластен Swift Green Filter SGF-LB60.Swift зелените филтри ќе испорачаат свежи, чисти и одлични коцки за вода и мраз. Дизајнирано со технологија со употреба на рециклирани кокосови школки кои создаваат внатрешен филтер за јаглерод со до 50% повеќе пори на филтрирање. Резултатот е безбедна и чиста вода за пиење што ги елиминира загадувачите и нечистотиите што може да бидат присутни.100% рециклираат. Наградувани Свифт зелени филтри. Индустријата овластена за исполнување на NSF / ANSI 42 или 53 стандардни, Swift Green Filters ги намалува испарливите органски соединенија (VOC), извонреден квалитет на хлор вкус; Лесна замена на филтерот; DIY, не се потребни алатки за замена на овој филтер за вода. Заменете ги на секои 3- 6 месеци за најдобри перформанси. Еко пријателски филтер користи јаглерод од кокосова обвивка (обновлив ресурс), најмоќниот природен филтер на Земјата, додека ги чува пластичните шишиња со вода од водата во депониите.

За производот

Купувачите избираат и