.

.

Вестпоинт дома Тара цветни крпеници мека памучна мешавина од ватенка, целосна кралица

Вестпоинт дома Тара цветни крпеници мека памучна мешавина од ватенка, целосна кралица

оценки:

DEN 735.84
Од стока
Достапно.

Совршено за вашиот дом, куќа за одмор или гостинска спална соба, сетот за ватенка на Westpoint Home Clarrisa има класичен дизајн на крпеница во нијанси на сиви и бели. Комплетот вклучува ватенка и срам (и) составени од рози, флорали, точки и шарени квадрати, убаво исечени со цврста сива граница за стил на Бохо, кој е сигурен дека ќе добие комплименти. Изработен од памучен глас со ватирање на дијаманти и бел бод, со пред-миење на памук, овој сет се свртува кон цврста сива микрофибер. Достапно е во Твин (доаѓа со еден срам), Full/Queen (доаѓа со два шами) и Кинг (доаѓа со два шами). Машина за перење. Целосна/кралица : 88 "w x 92 " l; Стандардни шами : 20 ”w x 26” l.

За производот

Купувачите избираат и