.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Red Ink' лак за нокти - бело, црвено

Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Red Ink' лак за нокти - бело, црвено

оценки:

DEN 219.84
Од стока
Достапно.

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој моден и глам платно уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашни декории . Тој е одржлив и пријателски за шумите . пристигнува подготвени да се дружат со претходно инсталирани куки за лесно обесеност . ноктите и закачалката исто така вклучени . Достапно во Неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои.

За производот

Купувачите избираат и