.

.

Sumn Industries Задебелен мирис на шише со мириси над моделот на текст платно wallидна уметност, 40, дизајн од Аманда Гринвуд

Sumn Industries Задебелен мирис на шише со мириси над моделот на текст платно wallидна уметност, 40, дизајн

оценки:

DEN 1530.08
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

За производот

Купувачите избираат и