.

.

PRT Bendi Rocher Rochip Fits Select: 1986- Mercedes-Benz 560, 1986- Mercedes-Benz 300

PRT Bendi Rocher Rochip Fits Select: 1986- Mercedes-Benz 560, 1986- Mercedes-Benz 300

оценки:

DEN 4446.08
Од стока
Достапно.

Роторите на сопирачките на Bendix се дизајнирани да работат со дебеломер и влошки за сопирачките за да донесат возило што се движи до безбедно, мазно стоп. Bendix PRT1425 Bendix роторот на сопирачките одговара на Изберете : 1986-1989 Mercedes-Benz 560 1986-1993 Mercedes-Benz 300 1995 Mercedes-Benz E 1987-1989 Mercedes-Benz 260 1986-1987 Mercedes-Benz 190 E 2.3-16 4 Cyl 2,3 L и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и