.

.

Благородна куќа Макенсли модерна 18 Перница за фрлање ткаенини, повеќебојно печатење

Благородна куќа Макенсли модерна 18 Перница за фрлање ткаенини, повеќебојно печатење

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Посипете малку смела боја во вашиот дом за да создадете прекрасна и добредојдена атмосфера за секоја просторија. Од истакнувањето на софата до додавање на поздравна боја на вашиот Duvet Cover, нашата перница за акцент ќе го наполни празниот простор со нешто што нуди и стил и удобност. Одликувајќи се со шармантен цветен дизајн, оваа перница дава уметнички и незгоден акцент на вашиот украсен ентериер. Со бесконечни можности и апликации за овој додаток, оваа перница е совршена за клупа на прозорец или софа што има потреба од малку модерна благодат. Допир на личност : Лесно прилагодете ја вашата дневна соба, спална соба или фоаје со оваа перница за шик акцент. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овој додаток ќе биде сигурен дека ќе го оживее секој простор за дневна. Современ дизајн : Нашата перница е совршен акцент за секоја шема на декор. Ова има прекрасна цветна шема во блуз, чаша и зелена боја над базата од слонова коска. Ткаенина отпорна на вода : Нашите перници се покриени со не-порозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре. Забележете дека овој сет е отпорен на вода и не е водоотпорен. Ве молиме, не се потопувате во вода. Отстранливи капаци : Можете лесно да го отстраните капакот на перницата за целите на чистење по долг период на употреба. Само користете ги патентите за да ја разоткриете кожата и да го извадите внатрешното полнење. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа перница е 18,00 ”W x 18.00” L. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на оваа шармантна перница. Вклучува : една (1) перница. Материјал : ткаенина отпорна на вода. Состав : 100% полиестер. Материјал за полнење : мониста од полистирен. Боја : Повеќебојно печатење. Рачно изработени детали. Потребно е светлосен склоп. Димензии : ширина 18,00 инчи длабоко x 18,00 инчи.

За производот

Купувачите избираат и