.

.

Русел Атлетски машки голем и висок класичен руно пулвер качулка со лев дизајн на градите, до големина 6xl

Русел Атлетски машки голем и висок класичен руно пулвер качулка со лев дизајн на градите, до големина 6xl

оценки:

DEN 448.00
Од стока
Достапно.

Графичкиот графички пулвер на „Расел Атлетски“, „Фули“, „Класичен атлетски лого“ пред и центар. Дизајн на атлетско лого на Расел. Атлетик одговара за леснотија и удобност. Застани. Качулка со предна торбичка џеб. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и