.

.

Пластични плочи со вечера со лилјани, 9

Пластични плочи со вечера со лилјани, 9

оценки:

DEN 455.84
Од стока
Достапно.

Нежните контурирани линии? Шармантни разгорени агли? Иновативни форми и стилови? Карактеристични обрасци? Сите овие ја карактеризираат нашата линија на табели на Лилијан на расположливи средства, создадени за софистицираност и благодат. Лилијан вечера, пластична плоча со камчиња, чиста, 9 ", 10 КТ.

За производот

Купувачите избираат и