.

.

Безвременски балсам со животен доказ за унис - ул.

Безвременски балсам со животен доказ за унис - ул.

оценки:

DEN 281.60
Од стока
Достапно.

Овој безвременски балсам е идеален за жени со коса третирана со боја или сива коса. Тој е без силиконски. Безбедна и формулирана за боја и хемиски третирана коса. Овој безвременски балсам е идеален за жени со коса третирана со боја или сива коса.

За производот

Купувачите избираат и