.

.

Единствени поволни цени на јуниори плус еластична половината на половината, цветен пламен ракав селанец Топ

Единствени поволни цени на јуниори плус еластична половината на половината, цветен пламен ракав селанец Топ

оценки:

DEN 447.84
Од стока
Достапно.

Оваа обична цветна кошула е завршена со деликатен декор на Питнук пред градите за женски резултат. Измешајте и со прилагодени и обични парчиња за едноставен и стилски изглед. Исто така е погоден за работа, случајно време, забавно време и одмор, итн. Мерење (во инчи) Меѓународно - Грејт на градите - Подлога за половината - Ширина на рамото1x - -48 3/8 37 3/8 15 7/82x - -51 5/8 40 1/2 16 1/23x - -55 1/8 44 1/8 17 1/44x - -58 5/8 47 5/8 17 7/8 Единствени поволни цени на јуниори плус еластична половината на половината, цветен одблесок ракав селанец Топ 100% рајон. Увезени. Флатер краток ракав. ПИНТУК ПОВЕЕ ПЛАКЕТ. Копчето предно. Висока еластична половината. Одделно со ткаенина или боја. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

За производот

Купувачите избираат и