.

.

Skechers Work Bulklin - Балран композитен пети безбедност чевли

Skechers Work Bulklin - Балран композитен пети безбедност чевли

оценки:

DEN 575.84
Од стока
Достапно.

Лизгајте се на композитни безбедносни пети Атлетик, со мемориска пена со манжетни со пена, кои се лизгаат отпорни на влечење на влечење. Единствениот отпорен на лизгање е исто така отпорен на масло. Безбеден дизајн на електрична опасност (EH). ЕХ безбеден дизајн го тестираше ASTM F2892-11. Нежните издржливи мат финиш синтетички горе. Чипкајте обичен спортски отпорен на работа, патика Оксфорд. Класичен стил на ООН се врежани детали на предните и страните. Перфорациски панели од предната и јаката за ефект на ладење. Деталите за логото на страничните скиери. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Совпаѓање на бојата UNO дизајн мида со видлива потпетица за перничиња. Текстурирани детали од средна и надворешна страна. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. 1 3/4 инчи висина на потпетиците.

За производот

Купувачите избираат и