.

.

Маица за изведба на долги ракави на Расел Бојс, со големина 4-18

Маица за изведба на долги ракави на Расел Бојс, со големина 4-18

оценки:

DEN 75.20
Од стока
Достапно.

Оваа екипаж на вратот на Расел со долги ракави ќе биде одлично парче слој во гардеробата на вашето момче. Трчаниот дрес на стрии се чувствува меко против кожата. Едноставниот стил на блок во боја и зашивањето на контрастните цик -цак му даваат паметен спортски изглед. Оваа маичка има и џеб за патент за чување на неговите работи. Доаѓа во 4 забавни разновидни комбинации на бои. • Капирауер360 ™ Влаганост на влага • Рефлективни детали. • Рециклиран • џеб за патент.

За производот

Купувачите избираат и