.

.

Без граници јуниори панталони со падобран, 30 inseam, големини XS-3XL

Без граници јуниори панталони со падобран, 30 inseam, големини XS-3XL

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Време е да распоредите пар панталони за кул удобност и стил. Овие падобрански панталони од без граници имаат опуштено вклопување и финиш на двојки. Изработена во ткаенина што може да се дише, што е совршено за целодневно носење, овие забавни пантахут панталони се спаруваат со вашите графички маички и врвовите на земјоделските култури за лежерен изглед, подготвен за викенд. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 30 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови со нозе со затворање на кука и јамка. Карактеристики : влечење на половината; Затворање на вратоврска во полите; Телото на Твил. Пантахут панталони на јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и