.

.

Лесни улични пивски пип пети вечерни пумпи

Лесни улични пивски пип пети вечерни пумпи

оценки:

DEN 639.84
Од стока
Достапно.

Додадете го крајниот елегантен изглед на вашата гардероба со Ravish By Easy Street. Оваа убава пумпа за пети е многу стилска и има ретро чувство кон неа. Совршена висина на пета што ве воздигнува до висина на модата. Пукан чорап што ќе ги сака нозете. Подготвена влошка. Лесна надворешна плоча. Peирка пети.

За производот

Купувачите избираат и