.

.

Култивирајте го врвот на долгиот ракав на дамите

Култивирајте го врвот на долгиот ракав на дамите

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Луизијана Лафајет НФЛ Машка МВП Машка АОП Плеј Пант.

За производот

Купувачите избираат и