.

.

Тенка нараквица со црвена линија Паракорд - Партиски фаворити -

Тенка нараквица со црвена линија Паракорд - Партиски фаворити -

оценки:

DEN 975.84
Од стока
Достапно.

Носете ја вашата поддршка за оние што работат да нè заштитат. Совршени за прирачници за настани во заедницата Овие стилски нараквици на Паракорд покажуваат почит кон противпожарните борци, вклучувајќи шарм на американското знаме со тенка црвена линија. Пренесете ги на секој и на сите што присуствуваат на кој било вид на голем собир. На крајот на краиштата, кои не би сакале да носат додатоци што ги слават овие храбри мажи и жени. Секој со пластичен затворач. Најлон. (6 парчиња по единица) 9 1/2 "© OTC Тенка црвена линија Паракорд нараквица за четврти јули - накит - нараквици - Нови нараквици - четврти јули - 6 парчиња.

За производот

Купувачите избираат и