.

.

Сини дијаманти гурмански бадеми, рузмарин и морска сол оз

Сини дијаманти гурмански бадеми, рузмарин и морска сол оз

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Осветлете ја секоја чинија со пирската арома и исклучителна криза на нашата нова рузмарин и морска сол изработени гурмански бадеми. Печени и украсени со рузмарин и морска сол, овие ситно зачинети бадеми заокружуваат сè, од излечени месо и сирења до метежните метеж и свежо овошје. Содржи 1 - 10 мл, вреќа за откуп, без холестерол, 6g протеини по порција, 3 G влакна, 0 G транс маснотии, добар извор на влакна, паметно грицкање.

За производот

Купувачите избираат и